Unikalność zabiegu depilacji Lycon

Zabieg depilacji Lycon Warszawa w ostatnich latach coraz bardziej zyskuje na popularności. Dzięki niemu skóra staje się gładka, a także odpowiednio nawilżona i odżywiona.

Unikalność zabiegu depilacji

Lycon w Warszawie jest zabiegiem bardzo unikalnym, dlatego cieszy się tak dużą popularnością wśród wielu kobiet. W bardzo dokładny sposób usuwa wszelkie zbędne owłosienie, nawet z najtrudniej dostępnych miejsc. Depilacja tego rodzaju jest idealna nawet do najkrótszych włosków, które osiągają długość jednego milimetra. Podczas zabiegu kobieta nie odczuwa żadnego bólu czy dyskomfortu, dlatego jest on polecany nawet dla najbardziej wrażliwych osób z delikatną skórą. Substancje wykorzystywane do zabiegu mają bardzo dobre działanie. Z powodzeniem nawilżają one skórę, a także sprawiają, że jest ona odpowiednio nawilżona. Oprócz tego zabieg depilacji Lycon jest bardzo przyjemny dla zmysłów, ponieważ są podczas niego wyczuwalne olejki eteryczne.

Rodzaje stosowanych wosków

Podczas zabiegu depilacji Lycon mogą być wykorzystywane różne woski, w zależności od efektu, który planuje się osiągnąć. Wśród nich można wymienić następujące:

– Hot Wax, który jest woskiem stosunkowo twardym,

– Lycojet, który również jest woskiem o dość twardym charakterze,

– Strip Wax, który jest wyjątkowo miękkim produktem,

– LycoDream, który jest woskiem hybrydowym,

– LYCOtec, który jest woskiem twardym i może być z powodzeniem wykorzystywany do skóry o wrażliwym charakterze i do skóry problemowej, takiej jak atopowa.