Rzęsy jak z okładki

Wśród wielu marek na polskim rynku kosmetycznym, trudno jest się zdecydować i zaufać jednemu producentowi. Czasami obiecując nam dużo, wiele nie dają. Jednak w kwestii tuszu do rzęs, renomowana marka Bourjois, nie ma sobie równych.

Objętość – nie oderwiesz oczu od tego spojrzenia!

Zachwycająca gęstość rzęs to efekt jakiego oczekują kobiety od swoich maskar. Jest to podstawowy efekt na jaki liczą konsumentki decydując się na zakup maskary. Prawdziwy rezultat zachwycającej objętości a przy tym naturalności daje tusz do rzęs Bourjois Volume Reveal. Gęstość dolnych i górnych rzęs jest zapewniona już od pierwszej aplikacji. Precyzyjnie zaprojektowana szczoteczka dociera do najkrótszych rzęs, idealnie je rozdzielając. Zabarwi na czarno włoski od nasad po same końce, przy tym je wydłużając.
Tusz Bourjois posiada wbudowane w eleganckie opakowanie, trzykrotnie powiększające lusterko, dzięki czemu można zadbać o swój makijaż podczas pracowitego dnia o każdej porze. Wystarczy szybki rzut oka. Długotrwała formuła tuszu pozostaje na rzęsach aż do 16 godzin, nie pozostawiając nieestetycznych grudek.

Elektryzujące kocie oko czyli urokliwy efekt tuszu do rzęs Bourjois!

Atrakcyjne spojrzenie zapewni Bourjois tusz Eye Catching. Marzenia o zniewalających rzęsach jak u kota mogą stać się rzeczywistością dzięki pogrubiającej i podkręcającej rzęsy maskarze. To dzięki specjalnie wyprofilowanej szczoteczce można uzyskać pożądany efekt kocich oczu już w kilka chwil. Rzęsy wyglądają elegancko i zmysłowo dzięki podwójnej objętości i niezastąpionej gładkości, co zapewnia formuła składająca się z protein jedwabiu.

Wszystkie składniki produktów marki Bourjois są przebadane i sprawdzone. Marka za swój pierwszy cel stawia na bezpieczeństwo i komfort swoich klientów, zapewniając im wyłącznie pewne kosmetyki.

Więcej: darmarsklep pl