loreal konturowanie twarzy

Konturowanie twarzy w kilka minut

Niewiele kobiet zdaje sobie sprawę, że z pomocą dobrego i profesjonalnego makijażu jesteśmy w stanie wymodelować twarz, wyszczuplić ją i podkreślić jej rysy. Wystarczy do tego porządny pędzel, odpowiednia paleta i trochę wprawy. Poznaj sposoby jak szybko i sprawnie wykonturować twarz?

1. Konturowanie różnych kształtów twarzy

Bez względu na to, czy posiadamy twarz owalną, podłużną, prostokątną, trójkątną czy okrągłą – zawsze chcemy coś w niej zmienić, ukryć lub podkreślić. Możliwe jest to za pomocą loreal konturowanie twarzy – dostępny np. w sklepie Darmar. Dzięki specjalnej palecie i różnym kolorom
możliwe jest wyszczuplenie twarzy, wydłużenie i uwypuklenie niektórych miejsc. Używamy do tego typu zabiegów barw w odcieniach brązu o różnej pigmentacji.

2. Podkreślenie rys

Za sprawą bronzera, rozświetlacza czy różu do policzków użytych w odpowiedni sposób, nasza twarz może zyskać nowe, bardziej wyraziste rysy. Bronzer pomoże zmniejszyć nos, rozświetlacz skupi uwagę na miejscach idealnych a róż podkreśli nasze policzki w delikatny i subtelny sposób. Taki zestaw loreal do konturowania twarzy użyty przy codziennym makijażu sprawi, że w szybki sposób uzyskamy trójwymiarowy efekt makijażu oraz nowy, świeży wygląd.

Jeżeli boimy się, iż same sobie nie poradzimy warto zapytać o pomoc sprzedawczynie w drogerii, jak krok po kroku używać konkretnych produktów. Również wiele dziewczyn, sięga po inspiracje w internecie, w których to wizażystki na swoich blogach i kanałach prezentują jak w szybki sposób wymodelować twarz.