baza pod cienie opinie

Jak przedłużyć trwałość cieni do powiek

Sporo kobiet używa cienie do powiek w swoim codziennym makijażu.
Warto poznać kilka prostych technik, dzięki którym będzie można bardzo przedłużyć ich trwałość.

Baza pod oczy

Najlepszy sposób to baza pod cienie do powiek. Jej cienką warstwą należy nałożyć na górną powiekę za pomocą opuszka palca albo pędzelkiem.
Taka baza w dużym stopniu przedłuża trwałość cieni do powiek, a także sprawia, że kolory cieni nabierają większej głębi. Nawet tanie cienie do powiek będą prezentowały się dużo lepiej wtedy, gdy wcześniej zastosuje się bazę. Tak właśnie robią wszystkie miłośniczki między innymi makijażu typu smokey eye. Baza jest niezastąpiona w makijażu dziennym, a w przypadku makijażu wieczorowego po prostu konieczna. Szczególnie jeżeli do powiek używa się pyłków i świecących brokatów, baza jest niezastąpiona, bo przeciwdziała osypywaniu się tych kosmetyków.

Baza pod cienie opinie

Baza pod cienie do powiek wcale nie musi kosztować drogo, aby doskonale spełnić swoją rolę – zobacz tutaj. Tego typu kosmetyku najlepiej szukać po prostu na półkach drogeryjnych, a w przypadku używania jej po raz pierwszy zdecydowanie najlepiej jest wybrać produkt nawet za kilkanaście złotych. Do używania bazy do powiek trzeba się bowiem przyzwyczaić. Trzeba jednak przyznać, że gdy podczas wykonywania makijażu jej używanie wejdzie w nawyk, makijaż będzie dużo bardziej trwały i będzie świetnie prezentował się nawet po wielu godzinach.