Authentic Beauty Concept Hydrate Mask

Piękne włosy to ozdoba każdej kobiety. Trzeba pamiętać, że ich wygląd i kondycja to wizytówka wystawiana przeprowadzanej na nich pielęgnacji, dlatego tak ważne jest stosowanie produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego rodzaju włosów.

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT – kto, co i dla kogo?

Authentic Beauty Concept to marka stworzona przez fryzjerów, którzy w pielęgnacji i stylizacji stawiają na autentyczność i moc naturalnych składników. Produkty przez nich oferowane są dedykowane wszystkim rodzajom włosów. Dostępne szampony, odżywki, maski o właściwościach nawilżających, odżywiających, przywracających blask, są odpowiednie dla świadomej pielęgnacji włosów cienkich, kręconych, farbowanych, a także normalnych.

HYDRATE, czyli NAWILŻENIE

Tak jak skóra, tak i włosy, dla pełnego zdrowia potrzebują odpowiedniej dawki witamin i minerałów. Równie ważnym elementem jest poziom ich nawilżenia. Authentic Beauty Concept Hydrate Mask to produkt, przeznaczony dla włosów wymagających głębokiego odżywienia i nawilżenia. Efekt ten osiągnięty zostaje przez zastosowanie w masce, jak i w pozostałych produktach linii Hydrate, ekstraktu z mango i bazylii. Takie połączenie nie tylko skutkuje zaopatrzeniem włosów w cenne witaminy i minerały, ale także pozwala delektować się przeprowadzaną pielęgnacją dzięki unikalnej kompozycji zapachowej.
Authentic Beauty Concept Hydrate Mask, jako produkt wegański, będący przedstawicielem świadomej pielęgnacji, pozbawiony jest wszelkich substancji mogących obciążać włosy czy też prowadzić do ich uszkodzenia. W składzie maski brak sylikonów czy parabenów.
Dbając o swoje włosy, warto przyjrzeć się ich potrzebom i wybrać dla nich odpowiednią, najlepiej naturalną pielęgnację. Authentic Beauty Concept Hydrate Mask to produkt, który z pewnością zadba o kondycję włosów oraz zapewni im zdrowy i pełny blask.